Bujrum!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VJECNA LJUBAV

2 posters

Go down

VJECNA LJUBAV Empty VJECNA LJUBAV

Komentar by @nela Sat Oct 11, 2008 10:11 pm

Vječne ljubavi...
Ponekad, život bude uzburkano more, nemirni vjetar i tiha rijeka uspomena. Uvijek sam smatrala da se neke stvari u životu moraju dogoditi, da se neki ljudi moraju sresti, isto kao i rastati jer život je pun susreta i svaki susret znači jednom i rastanak. Ali kako rastaviti dva srca koja se vole snagom svemira??? Nema tu rastanka jer nikad ta srca neće bit potpuno slobodna za neke nove ljubavi. Uvijek će tinjati u kutu jedna mala iskra kao spomenik na snagu te vječne ljubavi koja se morala desiti da bi se spoznao bit života. Uvijek sam se pitala koje su to ljubavi koje se smatraju VJEČNIMA i konačno sam dobila odgovor na to. Vječna ljubav desi se slučajno, zagospodari našim umom, tijelom, srcem i dušom, postane dio nas i tamo zauvijek ostane sve dok dišemo, živimo i postojimo, a kad postanemo prah i pepeo ta ljubav ostavlja tragove na nekom notnom papiru, nekoj klupi u parku, u nekoj priči...
Vječna ljubav nikad ne doživi rastanak.
@nela
@nela

Broj komentara : 112
Join date : 2008-10-08

Na vrh Go down

VJECNA LJUBAV Empty Re: VJECNA LJUBAV

Komentar by Admin Fri Oct 17, 2008 12:59 am

pale I love you

Admin
Admin

Broj komentara : 27
Join date : 2008-10-06

https://bujrum.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu